Předjarní malé trhy na Spořilově

Vážení a milí Spořilováci,

od začátku roku píšete a voláte zda budou tuto sobotu trhy a když ne, kdy začnou, anebo proč už nejsou, protože jinde už jsou a podobně 🙂 Což o to, trhy určitě zahájíme koncem března, konkrétně v sobotu 26.3. jako obvykle ráno v 8.

Ale vrtalo nám to všechno hlavou až jsme došli k tomu, že přece jen bychom měli něco podniknout ještě před zahájením sezóny, abyste byli šťastní a spokojení. A nakonec jsme došli k tomu, že od začátku března, od 5.3. začneme zvát na Roztylské náměstí vždy aspoň několik prodejců, abyste ještě před sezónou mohli začít chodit každou sobotu na známá místa, nakoupit zatím aspoň základní potraviny. Snad to klapne díky skvělému přístupu vašich známých prodejců – Novákovi z Křenku vám budou vozit zeleninu, Kaiserovi – vám nabídnou z prodejního auta maso, kuřata a uzeniny, pekařství Perníček vám dodá chléb, pečivo a koláče a Mizerovi vám nabídnou koření a kořenící směsi bez nadměrného množství soli. Zatím tomu říkáme PŘEDJARNÍ MALÝ TRH a počítáme, že 26. března se nám to hezky prolne se zahájením velkého FARMÁŘSKÉHO TRHU, který vám letos bude nabízet zboží a zábavu každou sobotu až do půlky prosince.

Takže 3x MINI TRHY než začnou ty velké na které jste již zvyklí. Když se vám to bude líbit možná takhle protáhneme sezónu po Ježíšku, abyste se mohli pořádně zásobit na závěr roku 2022, a rok 2023 začneme v mini podobě již v únoru.  Tím pauzu mezi trhy zkrátíme na minimum.

Není nad to zkoušet pořád něco nového 🙂 A když nás to bude navzájem bavit, proč ne?!