Partneři

 

praha4

Městská část zahrnuje celá katastrální území Bráník, Hodkovičky, Krč, Lhotka a Podolí, dále pak větší část Nuslí (bez Nuselského údolí) a Michle (bez Bohdalce). Menší část katastrálního území Záběhlic (Spořilov) a nepatrnou část Vinohrad. Městská část Praha 4 vykonává některé přenesené působnosti státní správy i pro městskou část Praha-Kunratice.

IPODEC

Společnost IPODEC-Čisté Město, a.s. zajišťuje na uzemí hl.m.Prahy svoz komunálního odpadu včetně jeho tříděných složek, služby pro podnikatelský sektor, provozování nádobových systémů, projekty komplexního odpadového hospodářství, svoz gastroodpadu, provozování sběrného dvora, likvidaci černých skládek a rovněž čištění a zimní údržbu komunikací.

 

jltech

Berounská technologická firma, která na bázi biorezonančních technologií pomáhá vitalizovat lidský organismus, snižovat vlivy elektrosmogu a dalších civilizačních problémů a působit příznivě na lidskou psychiku a zdraví.

 

Slow Food Prague je pražská pobočka světové organizace, působící ve 150 zemích  vytváří se svými 100.000 členy protipól globální subkultuře fastfoodů. Zabývá se zejména propagováním poctivě vařeného jídla bez chemických dochucovadel, dle místních  tradic s převážným použitím místních sezonních plodin vypěstovaných s ohledem na životní prostředí.)