Jdeme do toho, jaro začíná!

Milí přátelé farmářských trhů,

je to tady! Tento týden začínáme. Jak jsme slíbili,  ve středu 15. března startuje Rajská zahrada, v pátek 17.3. začínáme na Černém Mostě a v sobotu 18.3. spustíme první trhy na Spořilově.

Praha 14 vypsala koncem loňského roku výběrové řízení na pořádání trhů na Rajské zahradě a Černém Mostě. My jsme vyhráli a zavázali jsme se na obou těchto trzích k řadě akcí. Došli jsme totiž k tomu, že i na těchto trzích přišel čas abychom pro vás připravili každý měsíc nejméně jednu zajímavou událost, která by vás potěšila a pobavila. Ať už to bude divadélko přímo na trhu pro školky a malé předškoláky  a nebo třeba škola grilování.

Hned 30.3. (pozor čtvrtek!) na Rajské zahradě uspořádáme velkou prodejní výstavu V rajské zahradě, která bude pro ty z vás, kdo chcete mít svůj koutek přírody doma na balkoně, za okny či rovnou na kuchyňské lince. U stanice metra se budete moc poradit s odborníky o tom které trvalky, bylinky nebo dokonce zeleninu můžete pěstovat domu ale zejména si budete moci nakoupit sazenice, semena a všechno co k tomu budete potřebovat.

Na našich trzích také potkáte asi 10 nových prodejců a zejména budeme mít zajištěn pravidelný catering. Každou středu a pátek se budete moci na trhu normálně najíst a koupit si menu i sebou domů.

Prostě po 5 létech přecházíme řečeno počítačovou terminologií na verzi trhů 02, která bude pro své návštěvníky ještě zajímavější a kde už nepůjde výhradně o nákup.

Na Spořilově půjdeme ještě mnohem dál. Sobotní trhy přeci jen poskytují mnohem více prostoru pro nejrůznější komunitní akce, koncerty, zábavu i relax. Připravili jsme toho opravdu hodně a v nejbližší době do spořilovských schránek dorazí leták na jaro a léto a k jednotlivým akcím vám vždy pošleme na našem webu i na facebooku.com/platany podrobnější informace.

Moc se na letošek těšíme, bude to nářez 🙂 Navštivte nás na kterémkoliv z trhů, budete vítáni jako milí a vážení hosté.